У кого заберуть гроші для «чорнобильців»?

Представники «Союз. Чорнобиль. Україна.» вважають обов’язковим виконання рішень суду щодо виплат їм пенсій та компенсацій.

З такою вимогою виступили представники обласної, районних та міських громадських організацій «Союз. Чорнобиль. Україна.» під час зустрічі з заступником голови облдержадміністрації Любов’ю Спірідоновою.

Під час спільної зустрічі, яка відбулася 22 листопада у прес-центрі управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, присутні обговорили проблеми, що виникли з виплатами доплат до пенсій пільговим категоріям населення. Основною метою цієї розмови стало знаходження спільної позиції та шляхи їх вирішення щодо соціальних виплат «чорнобильцям». Любов Спірідонова висловила позицію обласної влади щодо забезпечення соціального захисту цієї категорії громадян відповідно до чинного законодавства. Також вона відзначила, що виплати згідно із судовими рішеннями були призупинені через відсутність коштів у Пенсійному фонді на дані потреби.

В свою чергу, представники громадської організації вважають за необхідне обов’язкове виконання рішень суду щодо виплат пенсій та компенсацій. Вони наголосили, що влада повинна забезпечити достойне пенсійне забезпечення всім «чорнобильцям» відповідно до підписаного між Урядом та громадською організацією Меморандуму.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
33 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов