СКАНДАЛ. З обласного центру реабілітації інвалідів звільнили керівника Ірину Саранчу, яка є інвалідом дитинства

Про проблеми дітей та молоді з інвалідністю розповідали представники державних та громадських організацій під час зустрічі з заступником голови облдержадміністрації Любов’ю Спірідоновою. Серед питань, які обговорювались цього дня, основним і найгострішим стало питання щодо конфліктної ситуації навколо комунального закладу "Вінницький обласний центр ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь". А саме факт звільнення з посади колишнього заступника директора центру Ірини Саранчі, яка є інвалідом дитинства та громадською активісткою.

На її захист стали чи не всі громадські організації інвалідів, громадська рада при облдержадміністрації та представник національної асамблеї інвалідів України у Вінницькій області Світлана Демко.

Вислухавши представників громадськості Любов Спірідонова запевнила присутніх, що обов’язково проконтролює хід вирішення цього конфлікту. І першим кроком в цьому стане доручення голови облдержадміністрації про створення комісії з перевірки ситуації, яка склалась в «Промені».

Окрім цього питання на зустрічі представники громадських організацій доповіли про форми та зміст надання соціальних послуг дітям та молоді з інвалідністю, виконання обласної програми розвитку системи реабілітації та трудової зайнятості осіб з обмеженими можливостями. Окремо Світлана Демко наголосила на тому, що Україна ратифікувала Конвенцію про права інвалідів, а це означає, що люди з обмеженими фізичними можливостями мають, так би мовити, свою Біблію.

Завершуючи зустріч Любов Спірідонова відзначила, що Вінниччина є піонером у започаткуванні соціальних закладів, які підтримують сьогодні інвалідів. І тому основним завданням влади було й буде соціальна підтримка інвалідів. А саме створення таких умов, щоб люди з обмеженими фізичними можливостями почувалися на рівних зі здоровими людьми.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
54 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов