• Головна
  • Чи є в Україні партія Вінниччини?
10:58, 9 вересня 2015 р.

Чи є в Україні партія Вінниччини?

Мешканці Вінниці і Вінницької області давно визначилися з своїми політичними симпатіями. Ще у травні та у жовтні минулого року, обравши Президента та підтримавши його команду на позачергових виборах до Верховної Ради.

Наразі в Україні багато партій сформувалися на регіональному рівні. Так, для “Батьківщини” базовою є Дніпропетровська область, для “Свободи” – Львівська, для Радикальної партії Ляшка – Чернігівська. Саме тут мешкає основний електорат, до настроїв якого прислухаються ці політичні партії і в інтересах якого намагаються працювати. З усіх парламентських партій лише команда “Блоку Петра Порошенка” із самого початку формувалася у Вінницькій області.

Вінницька область на політичній арені України традиційно асоціюється з командою Петра Порошенка, до того ж в “БПП – Солідарність” найбільше депутатів з Вінниччини.

Головним аргументом «за» партію Порошенка під час торішніх виборів було те, як вони працюють на розвиток краю і України. І це в умовах фактичної війни, економічної кризи, загальної нестабільності у світі.

Якщо говорити про Вінниччину, то навіть у цій непростій ситуації область у першому півріччі цього року утримувала на рівні України першість у таких сферах економіки, як будівництво, промислове виробництво, сільське господарство, обсяги капітальних та іноземних інвестицій.

Але жодні статистичні дані не замінять живих думок мешканців Вінниці про сьогодення, припинення війни, подолання кризи, перспективи підвищення добробуту.

 

Чи є в Україні партія Вінниччини?, фото-1

Олександр Вівчарук, педагог, 48 р.:

«Жорстка централізація довела Україну до краю. Тому сьогодні необхідно вести до влади регіональні еліти. Вважаю, що вінничани мають підставити плече своїм землякам – Президенту і Голові Верховної Ради. Тим більше, що власні зобов’язання вони виконують».

Олеся Степанова, бухгалтер, 42 р.:

«Знаю з Інтернету, що у Вінниці нещодавно побували депутати «єврооптимісти», які порівнювали захаращений Київ і Вінницю. Говорили про швейцарські трамваї, впорядковану торгівлю, дороги, сміттєсортування… Прочитала про це і думаю: всі вони родом зі столиці чи інших українських міст. Хто їм та іншим заважає тиснути на «свого» мера, міськраду і добиватися змін на краще? Гадаю, заважає політика. Є партії, для яких, чим гірші справи в конкретному місті та України, тим краще. Дивна логіка... Треба забути про балаканину і працювати, як працює наша вінницька команда,- найбільш рейтингова в Україні партія – “Блок Петра Порошенка – Солідарність”».

Сергій Литвак, тимчасово не працює, 38 р.:

«Не вважаю, що до влади прийшли “вінницькі”. “Донецькі” чи “дніпропетровські” розповідали про “покращення вже сьогодні”, але не надто афішували, що ж насправді коїться у тому ж Донецьку, який став у 90-х кримінальною столицею України. А нам немає чого соромитися. Вінницю не раз і не два визнавали кращим містом для життя в Україні. Тому ми не нав’язуємо вінницький досвід усій Україні, а власним прикладом демонструємо: успіх Вінниці можна повторити у кожному місті, кожному селі нашої держави. Це, до речі, краще щеплення проти федералізму і сепаратизму. А буде успішна країна – і окуповані землі повернуться до складу України».

Ірина Іванченко, вчитель, 35 р.:

«Взагалі не зовсім розумію, чому деякі депутати, які вперше приїхали до нашого міста, так полюбляють розповідати, як нам треба жити. Вінниця може багатьом містам дати фору – як їм розвиватися. На виборах підтримувати слід ту команду, яка не звітуватиме перед партійним керівництвом у Києві, а перейматиметься справами розвитку регіону. Наша область є базовою для Президента та його команди. Це придає впевненості у завтрашньому дні”.

 

Чи є в Україні партія Вінниччини?, фото-2

 

Андрій Гижко голова партії “Блок Петра Порошенка – Солідарність” у Вінницькій області:

Зараз з упевненістю можна сказати – Вінниця дійсно європейське місто. І вінничани усвідомили і сприйняли це. Тепер потрібно зробити все, щоб наступним кроком стало втілення нового гасла і завдання: “Вінницька область – європейський регіон”.

 

Багато сил і розуму доклав до зміни якості життя у Вінниці і Президент Україні, тоді – народний депутат, роботодавець, меценат і людина, що щиро закохана в наше місто, Петро Порошенко. Вінничанам не варто нагадувати про це, його внесок у економіку, громадське, культурне життя у Вінниці у всіх перед очима. Тому було цілком логічним, що вінничани підтримали його на президентських виборах, його політичну силу – на парламентських.

Зараз найкращі фахівці-професіонали, найвідповідальніші політики, науковці, успішні підприємці, якісні управлінці і відповідальні громадські діячі, що згуртовані у команду Порошенка, роблять багато важливих справ задля розвитку України, Вінниці і Вінниччини. Вони є в усіх містах і районах нашої області. Вже багато зроблено, але ще більше треба зробити. Я не бачу якихось розумних причин, чому не підтримати команду Петра Порошенка. Таких причин просто немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...