• Головна
  • З вересня у Вінниці можна щодня отримати безкоштовну юридичну консультацію у Прозорому офісі"
15:52, 9 вересня 2015 р.

З вересня у Вінниці можна щодня отримати безкоштовну юридичну консультацію у Прозорому офісі"

З 2 вересня у Прозорому офісі (вул.Собона,59)  розпочалось надання безоплатної первинної правової допомоги. Відтепер вінничани можуть проконсультуватись по важливим для себе запитанням​ щодня на 35-му робочому місці.

Вінницька мерія кілька років тому запровадила надання безкоштовних юридичних консультацій, які  проводились два рази на тиждень.

В цьому році форму роботи було змінено, і тепер юридичні консультації можна отримати щодня. Безоплатна первинна правова  допомога  включає  такі  види правових послуг:  надання правової інформації;  надання консультацій і роз'яснень з правових питань;  складення   заяв,  скарг  та  інших  документів  правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

«Для отримання консультації вінничани можуть звертатись за адресою вулиця Соборна, 59, Прозорий офіс, робоче місце №35, – розповідає директор департаменту правової політики Вінницької міської ради Олена Лісовська. – Консультації надаються безкоштовно і щодня. З понеділка по четвер юрист приймає з 09:00 до 17:00, а в п’ятницю – з 9:00 до 16:00».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...