• Головна
  • Коровій повернувся із зустрічі з Порошенком. Основні завдання: прозорі вибори на Вінниччині та децентралізація
10:44, 11 вересня 2015 р.

Коровій повернувся із зустрічі з Порошенком. Основні завдання: прозорі вибори на Вінниччині та децентралізація

Валерій Коровій взяв участь у другому засіданні Ради регіонального розвитку регіонів під головуванням Президента України. Під час засідання, Президентом було виділено декілька принципових позицій, про які голова ОДА повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Перше. Глава держави підписав Закон «Про забезпечення проведення демократичних, чесних і прозорих місцевих виборів 25 жовтня 2015 року». Кожен голова ОДА персонально відповідає не за результат президентської сили, а за чистоту виборчого процесу. Ці вибори на Вінниччині пройдуть на пропорційній основі з відкритими списками. Без застосування адмінресурсу,

Друге. Децентралізація не має нічого спільного з федералізацією. Централізована державна політика проводитиметься в питаннях оборони та безпеки. Ми будемо боронити кожен клаптик української землі від терористів. Більшість громадян держави підтримує унітарний устрій України.

Третє. Петро Порошенко акцентував увагу на тому, що конституційна реформа здійснюватиметься лише за умови виконання Мінських угод. Префекти, які після ухвалення змін до Основного Закону представлятимуть центральну владу у регіонах, не будуть втручатися в управління територією. Це теж принципова позиція Глави держави.

Також Глава держави застеріг політиків від нагнітання протистоянь у суспільстві. «Критики Конституції перед місцевими виборами заради зайвих мандатів у районній раді готові повторити сценарій 31 серпня. Не допущу цього!», - зазначив Президент України. Саме злагода у суспільстві є запорукою як проведення чесних виборів, так і розвитку держави і Вінницької області.

Чесна конкуренція на місцевих виборах буде запорукою збереження злагоди на Вінниччині», - написав В. Коровій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...