• Головна
  • Як створити інтернет-магазин з нуля?
14:15, 14 вересня 2015 р.

Як створити інтернет-магазин з нуля?

Онлайн-торгівлю можна сприймати по-різному, в залежності від того, є у вас вже працюючий бізнес в офлайні чи ні. Можна створити Інтернет-магазин в якості додаткового інструменту залучення клієнтів, а можна перетворити його в самостійне джерело генерування прибутку. Звичайно, використання електронної комерції з метою розширення каналів збуту для вже існуючого бізнесу - особливо привабливий варіант, бо схеми взаємодії з клієнтами вже відпрацьовані, а товарний асортимент повністю сформований.

Ваш інтернет-магазин повинен справляти враження злагодженого і надійного бізнес-інструменту, створеного для продажу певної категорії товарів та задоволення потреб користувачів. Тільки вдале поєднання дизайнерського рішення з дійсно необхідним технічним функціоналом в розробці може принести очікувані позитивні результати від функціонування розробленого інтернет-магазину.

Для чесної діяльності необхідно або зареєструвати підприємство як юридична особа, або зареєструватись як приватний підприємець. Якщо не бажаєте стояти в чергах біля держустанов, найкраще звернутися до фахівців – сьогодні фірм, що займаються реєстрацією, досить багато. Вам необхідно лише підготувати інформацію про те, що і як ви збираєтесь продавати в створеному Інтернет-магазині. Фахівці розроблять Статут підприємства та інші документи. Також вам запропонують визначитися з банком для відкриття рахунку і податковою інспекцією (остання обирається за територіальним принципом).
Що стосується бухгалтерського обліку діяльності Інтернет-магазину, керівник новоствореного підприємства цілком може виконувати обов'язки головного бухгалтера, або ж взяти окремого бухгалтера — справа смаку… і оборотів, звичайно. Є ще одна можливість — скористатися послугами бухгалтерської фірми для професійного фінансового супроводу Інтернет-магазину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...