• Головна
  • У Вiнницi триває капiтальний ремонт двох перехресть
09:33, 17 вересня 2015 р.

У Вiнницi триває капiтальний ремонт двох перехресть

У Вiнницi триває капiтальний ремонт двох перехресть: вулицi Гоголя - Пирогова та Сабарiвське шосе – проїзд до мiкрорайону «Академiчний».  Вони входять до чотирьох запланованих на цей рiк перехресть. Пiсля ремонту цi два об’єкти стануть бiльш зручними та безпечними як для автомобiлiстiв, так i для пiшоходiв, - повiдомляє Департамент у справах ЗМI Вiнницької мiської ради.

У цьому роцi було заплановано капiтально вiдремонтувати чотири перехрестя. Два з них вже виконано, ще два – у роботi.

У рамках капiтального ремонту площi Северина Наливайка облаштовано «острiвцi безпеки» та встановленi павiльйони для зупинки громадського транспорту  з обох бокiв. Також вже виконано капiтальний ремонт перехрестя вулиць Київська та Чорновола. Тут розширено проїжджу частину з обох бокiв, влаштовано «кишенi» для зупинки громадського транспорту, перенесено свiтлофорний об’єкт. А також – встановлено турнiкет та пiшохiдний перехiд, зроблено пiдпiрну стiнку.

«Два тижнi тому розпочався капiтальний ремонт перехрестя вулиць Пирогова–Гоголя. Наразi тут роблять острiвцi безпеки висотою 15 сантиметрiв. Крiм того, перехрестя буде оснащене додатковим освiтленням. А також тут планується встановити дорожнi знаки та нанести дорожню розмiтку. Цей об’єкт планується завершити до середини жовтня», – каже начальник вiддiлу технiчного нагляду департаменту комунального господарства та благоустрою Вiнницької мiської ради Святослав Штомпка.

Також вже виконано частину робiт по капремонту дiлянки перехрестя вулицi Сабарiвське шосе – проїзд до мiкрорайону «Академiчний». Вже вiдновлено тротуари iз облаштуванням пандусiв. Довжина дiлянки, яку ремонтують – 35 метрiв. Тут ще планується на пiвтора метри розширити проїзну частину з боку мiкрорайону «Академiчний» та зробити розмiтку для впорядкування  руху. Завершити ремонт цього об’єкта планується до середини жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...