Чверть бюджетних порушень – за працівниками контролюючих органів

За 11 місяців поточного року, порівняно з аналогічним періодом минулого, підвищилась ефективність прокурорського реагування на порушення закону у бюджетній системі, де державі завдається найбільше матеріальних збитків.

Як повідомив прокурор Вінницької області Олександр Мрихін, ще тільки порушено 66 кримінальних справ, а за актами прокурорського реагування до різних видів відповідальності притягнуто 177 посадових осіб, з них 40, або майже кожний четвертий - це посадовець контролюючих органів. Сума відшкодованих до бюджету коштів склала 4,8 млн. грн.

З метою відшкодування зайве витрачених бюджетних коштів активізовано використання представницьких повноважень. Сума задоволених судами позовів прокурорів у цій сфері зросла із 8 до 19 млн. грн., а сума, на яку реально виконані судові рішення по стягненнях до бюджету, збільшилась із 2,4 до 8,5 млн. грн.

Характерними для області порушеннями бюджетного законодавства є незаконні видатки на підставі одноособових рішень голів місцевих рад та райдержадміністрацій, завищення обсягів робіт і послуг за бюджетні кошти, нарахування зарплати особам, які не виконували ніякої роботи тощо.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
8 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов