У Вінниці чорнобильці підписали угоду з владою (ФОТО) (ВІДЕО)

Під час підписання угоди у Вінницькій облдержадміністрації виявилося що губернатор Микола Джига теж чорнобилець.

Угоду про соціальне співробітництво підписали голова організації «Союз-Чорнобиль-Україна» Володимир Войтов та від влади губернатор Микола Джига і голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк.

Документ містить 17 пунктів, у яких вінницька влада зобов’язується сприяти соціальній реабіліитації, фінансовому забезпеченню, покращенню медичного та санаторного обслуговування чорнобильців.

Також влада проведе переговори з перевізниками, щоб ті возили чорнобильців безкоштовно, сприятиме виділення житла, для тих ліквідаторів і інвалівдів, які стоять на черзі. Влада обіцяє надати землю для будівництва і ведення присадибного господарства, тим чорнобильцям, які цього потребують.

Микола Джига сказав, під час підписання угоди, що влада має забезпечити усі законні вимоги чорнобильців.

- Ми будемо виконувати беззастережно усі 17 пунктів наших зобов’язань у межах нашої компетенції. Та надаватимемо пропозиції Уряду з поліпшення фінансування чорнобильських программ, - сказав Микола Джига.

Виявилося, що й губернатор-чорнобилець.

- Я добре знаю проблеми цих людей, бо сам чорнобилець, - сказав він.

Володимир Войтов сказав, що організація чорнобильців проводитиме моніторинг соціальних, економічних та медичних проблем, що постають перед чорнобильцями.

- Ми й так це робили, але завдяки додатковому фінансуванню будемо активізовувати роботу у районах та містах області, - сказав він.

Угода підписана між владою і чорнобильцями здійснена в рамках виконання вимог меморандуму, який раніше підписали Уряд та Всеукраїнська організація «Союз-Чорнобиль-Україна». Одна з вимог меморандуму: «Союз-Чорнобиль-Україна» забезпечує стабільну ситуацію в серидовищі чорнобильців, а Уряд знаходить гроші, щоб підвищити пенсії чорнобильцям вдвічі.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
32 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов