Сьогодні у Вінниці відбудеться прес-конференція на тему «Валютні кредити в Україні. Методика справедливого переведення їх в гривню»

30 листопада об 11:00 год. в приміщенні Прес-центру реформ за адресою м.Вінниця, пр. Соборна, 68 відбудеться прес-конференція на тему «Валютні кредити в Україні. Методика справедливого переведення їх в гривню».

Учасники прес-конференції:

Однією із ключових проблем сьогодення, з якою зіткнулася наша держава та національна фінансова система, є нестабільність валютного (обмінного) курсу гривні у співвідношенні до інших валют. За умов стабільності валютного курсу протягом останніх років, у громадян не виникало жодних сумнівів у їх спроможності повернути взяті в кредит кошти. У повній мірі усіх можливих ризиків не оцінили й комерційні банки, які роздавали такі кредити та Національний банк України як орган банківського нагляду, який би теж мав певним чином оцінювати різке збільшення кредитного портфелю банків в іноземній валюті, адекватно реагувати на виклики настання фінансової кризи в провідних державах світу.

Економічна криза спровокувала розвиток в Україні ряду проблем, а саме: зростання цін і падіння доходів населення, зростання безробіття і боргового навантаження на позичальників, зростання курсу іноземних валют, падіння цін на ринку нерухомості, що призвело до істотного збільшення об'єму неповернень за іпотечними кредитами.

За даними Української національної іпотечної асоціації (УНІА) станом на жовтень 2011 року майже третина заборгованості за іпотечними кредитами в Україні є проблемною. До теперішнього часу валютні іпотечні кредити становлять 76% від загального обсягу іпотечних кредитів. До кризи 2008 року банківська система підійшла із портфелем житлових іпотечних кредитів у розмірі 110 млрд. грн. в гривневому еквіваленті. На даний момент розмір іпотечних кредитів складає 83,4 млрд. грн., з них проблемних – близько 28 млрд. грн.

Варто відзначити, що вилучення банком закладеного під іпотечний кредит майна стало масовою проблемою після початку фінансової кризи у 2008 році. Планується обговорення зареєстрованих у ВРУ Законів України “Про тимчасову відстрочку сплати платежів за кредитними договорами, забезпеченими іпотекою у зв’язку з втратою позичальником постійного місця роботи та введення мораторію на примусове виселення із житла” та “Про заборону надання колекторських послуг щодо фізичних осіб - боржників”.

Учасники прес-конференції висловлять свої позиції щодо проекту нового закону «Про захист прав споживачів фінансових послуг» та прокоментують зустріч 18 листопада 2011 року громадських організацій з представниками Місії Світового Банку щодо ситуації із захистом прав споживачів фінансових послуг, буде викладено позицію простих позичальників та фінансово-кредитних установ, працівників правоохоронних органів, колекторських організацій, міжнародних фінансових структур.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
22 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов