• Головна
  • ЯК СІМЕЙНІ КЛАНИ «ОБСІЛИ» ВЛАДНІ КАБІНЕТИ ВІННИЧЧИНИ
10:08, 28 вересня 2015 р.

ЯК СІМЕЙНІ КЛАНИ «ОБСІЛИ» ВЛАДНІ КАБІНЕТИ ВІННИЧЧИНИ

Сімейні клани поширене явище серед українських чиновників. Вони продовжують забезпечувати свій фінансовий спокій, отримуючи родинне представництво у владі. Не пасуть задніх і вінницькі родини можновладців, про це пише сайт  vlasno.info.

Скандальним через продаж ковбаси у центральній районній лікарні стало і подружжя Кривов᾿яз-Бабій.
Віталій Логвиненко фото

— Олександр Кривов᾿яз — головний лікар ВЦРКЛ є чоловіком Тетяни Бабій — директора Департаменту охорони здоров'я та курортів Вінницької ОДА, ‒ зазначає вінничанин Віталій Логвиненко.

Вінничани подейкують і про захоплення медичної ніші сімейством Лєт. Батько Іван Лєта — голова Вінницької обласної організації профспілки медичних працівників, депутат обласної ради. Його дружина, Вєра Лєта, працює в обласній психоневрологічній лікарні ім. Ющенка. Два сини: Іван та Олексій. Зокрема, Олекій — завідувач відділення в обласній дитячій лікарні. А його дружина Анна Лєта — голова профкому Вінницького медичного коледжу ім. Заболотного.
Андрій Вигонюк

— Формуються окремі сімейні клани, які думають що вони є найрозумнішими і окуповують практично всі посади. Це є величезною проблемою сучасного суспільства, — розповідає громадський активіст Андрій Вигонюк.

В медичних колах вже давно ходить жарт про те, що у Вінницькому обласному госпіталі ветеранів війни працює кожен п'ятий лікар із прізвищем головного лікаря Валерія Бабійчука. Ми вирішили перевірити цю інформацію, надіславши запит головному лікарю Валерію Бабійчуку. Відповідь отримали таку: "передбачено Конституцією України, що ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини".

Відео Дмитра Тищенка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...