• Головна
  • Продовження історії про курку з «Гроша», в якій знайшли хробаків
09:27, 30 вересня 2015 р.

Продовження історії про курку з «Гроша», в якій знайшли хробаків

Тоді пара вінничан придбала у закладі курку гриль, а коли вдома розрізали її знайшли в середині червів. Вчора, 29 вересня, адміністрації закладу представила: "Звіт про результат дослідження..." надане Вінницькою регіональною державною лабораторією ветеринарної медицини.

Судячи з нього на експертизу "фрагменти" курки віддали 28.09.15 об 12:43, тобто через 4 дні після інцединту. У звіті вказується, що личинків гельмінтів не виявлено. У примітці до звіту також зазначається: "У фрагментах курки-гриль виявлено личинкові стадії розвитку комах, які по розділу "Ветеринарна паразитологія, акарологія та ентомологія" ідентифікації не підлягають". 

Як розповів у коментарі редакції Vinbazar.com директор лабораторії Олександр Килівник черви потрапили до курки не природнім, а механічним шляхом. Що саме це за личинки визначити не вдалося, тому що у лабораторії не має відповідного обладнання, але він запевнив, що це не гельмінти, які могли бути в м'ясі.

- Вони мов посипані, як положені не природнім шляхом. Це однозначно, - зазначив Килівнік. 

Такої ж думки дотримується адміністрація "Грошу". За їхньою версією - це акція конкурентів.

- Ми вважаємо, що ці черви були внесені туди штучно. За ті 30-40 хвилин з моменту покупки та покидання магазину з цією куркою могли зробити все що завгодно. Ось ці комахи, ми перевіряли, продаються у магазинах, де торгують кормом для рибок та птахів. Цілком реально було за 30 хвилин цю курку напічкати червами, поскільки вони в м'ясі не живуть. Це називається мучний черв, - розповів начальник служби безпеки компанії "Арго" Олександр Музика.  

Вінничанин, що придбав курку із звинуваченнями не погоджується:

- Це не правда. Якби, як говорять у "Гроші", це зробив я, то навіщо тоді мені вимагати експертизи. Зрозуміло, що вона виявила б підробку і я виставив би себе дурнем. Мені цього не потрібно. Все що я хотів - дізнатися, як ті черваки потрапили в середину, - говорить Віталій, що придбав курку із хробаками. - Коли ми купили цю курку, то поїхали відразу додому, вирішили перекусити. Вона була ще гарячою. Я почав розрізати її ножицями. Побачив у юшці, що плавають хробаки, потім помітив, що їх безліч на хребті та шиї. Мені самому цікаво, як вони туди потрапили. 

Продовження історії про курку з «Гроша», в якій знайшли хробаків, фото-1
Продовження історії про курку з «Гроша», в якій знайшли хробаків, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...