У Вінниці встановлено перший світлофор на сонячній батареї

Вінниця продовжує реалізовувати проекти, які допомагають економити енергоносії. Новий світлофор на сонячній батареї – один з таких. Його встановлено більше місяця тому на Старому місті на перехресті вулиць Московська та Д. Нечая, а на минулому тижні його під’єднано до сонячної батареї.

Цей світлофорний об’єкт має можливість живитись від двох джерел енергії: загальноміської електромережі  та сонячної батареї. В переважній своїй більшості  регулятор дорожнього руху буде живитись від енергії сонця. Але впродовж зими, коли день коротший, а світла менше, може відбуватись переключення на міську електромережу. Чи буде така необхідність, стане зрозуміло вже цієї зими.

Впродовж року робота світлофора у такому режимі буде моніторитись. Адже це перший для міста досвід підключення вуличних об’єктів до альтернативних джерел енергії, – розповідає директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради Олексій Пидоченко. – В подальшому ми будемо продовжувати реалізовувати енергоефективні проекти. У нас це передбачено в рамках заходів, які ми розробляли, коли готувались для отримання Європейської енергетичної відзнаки. Відзнаку ми отримали на початку літа, але наша запланована робота буде продовжуватись. 

Довідка. Європейська енергетична відзнака – це один із трьох компонентів Меморандуму про співпрацю зі Швейцарською Конфедерацію. Її Вінниця  отримала у червні поточного року під час переведення в місті Європейського тижня сталої енергетики. У рамках Меморандуму відбулась модернізація системи теплопостачання двох мікрорайонів міста (Тяжилів та військове містечко), а в наступному році реконструкція мережі продовжиться в районі вул.Тарногродського. Ще одним компонентом стало підвищення інституційної спроможності КП «Вінницяміськтеплоенерго».


Більше читайте тут: http://vinnitsaok.com.ua/2015/10/01/204660
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов