Вінничанам в Прозорому офісі обіцяють швидко оформити документи на нерухомість

Державним реєстраторам відтепер допомагають адміністратори видавати та приймати документи, що пов’язані із реєстрацією прав на нерухоме майно у вінничан. У вінницькій мерії обіцяють таким чином скоротити черги до держреєтраторів в Прозорому офісі на Соборній, 50.

До 2013 року довідки на реєстрацією нерухомого майна  вінничани отримували в Бюро технічної інвентаризації. Тоді люди з ночі займали чергу, щоб потрапити до реєстратора.

У 2013 році вінницька мерія запропонувала відділу держреєстру речових прав працювати за принципами і стандартами Прозорого офісу і надала на першому поверсі адмінбудівлі міської ради місце для роботи працівникам відділу держреєстру.

Але зараз черги до держреєстраторів  вже не такі, але все одно вони є.

- Держава дослухалась до пропозицій органів місцевого самоврядування та на законодавчому рівні надала доступ адміністраторам центрів надання адміністративних послуг до процедур держреєстрації речових прав, - розказує перший заступник директора департаменту адміністративних послуг міської ради Євген Іщук.

За словами Іщука, вінничан консультують та займаються питаннями іпотеки та обтяженнями на об’єкти нерухомого майна тільки працівники реєстраційної служби.

Адміністратори приймають та видають документи по оформленню права власності на нерухоме майно. В результаті черги скоротились.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов