У Вінниці землю відведену для учасників АТО роздали тільки офіцерам

Вінницькі волонтери та солдати вимагають від міської влади встановити чіткий порядок розподілу земель серед учасників бойових дій. Про це кореспондент Gazeta.ua дізнався на зустрічі активістів із заступником вінницького міського голови Сергієм Тимощуком.

"1300 бійців АТО в місті Вінниці знаходяться в черзі на отримання земельної ділянки. Ніхто їм конкретно не може сказати чи буде їм щось з тієї черги чи ні. Кажуть: приходьте, дзвоніть. Хіба це відповідь. Ми зібралися і прийшли до міської ради, щоб добитися прозорого механізму розподілення землі між цими людьми. Створити групу, яка буде це відкрито робити", - повідомила активістка "Автомайдану" Таїса Гайда.

Чиновник пообіцяв передати питання і пропозиції до комісії по розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, що діє при міській раді.

"Коли я звернувся до міської ради з приводу земельної ділянки, то мене тільки зареєстрували і відписались: ви знаходитеся у списку 3-592. Що це значить. Коли почав допитуватись, дізнався, що цих списків є 15. От ними і маніпулюють. Треба відкрити цю інформацію, ми б знали приблизно динаміку, механізми і терміни отримання землі. В першу чергу мають іти сім'ї загиблих, поранених, а далі — решта, в порядку надходження заяви. Ми згодні чекати, але щоб це працювало. Недавно роздали 70 ділянок. Я знаю хлопців, які ще в листопаді минулого року зареєструвалися. Були п'ятим і дев'ятим, але нічого не отримали. Натомість маємо інформацію, що землю роздали тільки офіцерському складу, які без участі рядового і сержантського складу домовились із місцевою владою", - обурюється вінничанин Валерій Точальський, рік воював добровольцем в частині №3008.

Нагадаємо, що право на безоплатне отримання земельної ділянки учасниками бойових дій гарантується Земельним кодексом України. Для цього бійці, які не отримували землю раніше, мають надати документ, що засвідчує їхню участь в АТО.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов