Зі Жмеринської залізничної лікарні створять новий медзаклад

На базі відділкової лікарні станції Жмеринка Південно-Західної залізниці буде створено комунальну установу «Жмеринська лікарня відновного лікування». Про це повідомила заступник голови Вінницької обласної Ради Наталія Солейко, інформує прес-служба облради.

На тому, що лікарню не закривають, а лишень перепрофільовують Н.Солейконаголосила під час зустрічі з колективом 30 вересня у Жмеринці. Посадовець нагадала, що наразі триває реорганізації відділкової лікарні станції Жмеринка Південно-Західної залізниці, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.09.2015 року.

Також сесія обласної ради 24 червня погодилася прийняти з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області згаданий медзаклад. А також – на його базі створити комунальну установу «Жмеринська лікарня відновного лікування».

Обласні посадовці роз’яснили колективу закладу фінансові питання, ознайомили зі штатним розписом новоствореного комунального закладу і запевнили у збереженні всіх соціальних прав співробітників лікарні.

– Ми не маємо права проводити за межами закону процедуру про закриття чи ліквідацію будь-якого державного об’єкту. Це - ініціатива держави. Наразі створена комісія щодо ліквідації, яка має пройти всі процедурні питання, і потім, відповідно до рішення органів місцевого самоврядування всіх рівнів, буде створена нова юридична структура, направлена на збереження функціонування медичного закладу та робочих місць для медичних працівників, – підсумувала Наталія Солейко.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов