
10:42, 2 жовтня 2015 р.
Вінничанку «розбив» інсульт – її рятували через вікно
72-річна вінничанка впала у кухні та не змогла ні покликати на допомогу, ні подзвонити у «швидку». Про це повідомляє УДСНС у Вінницькій області.
Сьогодні, 2 жовтня, майже о 6-й ранку в службу порятунку «101» надійшло повідомлення про нещастя на вул.Костянтиновича. Там у багатоповерхівці жінка не могла нікому відкрити вхідні двері.
Черговий караул державної пожежно-рятувальної частини з’ясував, що 72-річна пенсіонерка не може самостійно рухатися через нездужання. В присутності правоохоронців бійці ДСНС за допомогою висувної автодрабини потрапили до квартири через вікно. Там вони знайшли потерпілу на підлозі у кухні з ознаками інсульту. Пенсіонерку було передано працівникам швидкої медичної допомоги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
"Я є мотиваторкою для своїх пацієнтів": ерготерапевтка з порушенням зору, яка допомагає людям відновлювати рухливість
Новини компаній
09:00
26 травня
17:06
24 травня
12:00
24 травня
ТОП новини
Оголошення
09:03, 17 травня
09:03, 17 травня
09:03, 17 травня
09:03, 17 травня
12:19, 25 травня
live comments feed...
Коментарі