Закінчують будувати велодоріжку на вулиці Пирогова

По Юності велосипедну доріжку все повністю збудували та облаштували. По вулиці Пирогова велодоріжка встановлена на 60 відсотків. Але хоча на велодоріжку нанесли розмітку та встановили відповідні знаки, по ній ходять люди та навіть заїжджають автівки.

Ще одна велодоріжка невдовзі з’явиться у Вінниці. Велосипедисти з вулиці Скалецького до Елетромережі зможуть безпечно користуватися доріжкою по вулиці Пирогова, будівництво якої розпочали у серпні. Велосипедну доріжку розмістили між другорядною дорогою (яка йде паралельно до основної) та трамвайними коліями.

- Смуга для велосипедистів, матиме 1,800 метрів в довжину. Тут вже зроблено основу, встановлено бордюри, зараз триває асфальтування.  Невдовзі працівники наноситимуть розмітку, – розповів керівник розвитку велосипедної інфраструктури Вінниці Олег Крупський.

Хоча смуги призначені виключно для велосипедистів, вінничани ходять по ній. Пішоходи закривають очі на відповідну розмітку та не бачать тротуарів поруч.  Цим самим вони створюють незручності для велосипедистів та  наражають себе на небезпеку. А деякі водії автівок взагалі виїжджають на велодоріжку. Про один із таких випадків написав у ФБ організатор велогонок  у Вінниці Олександр Царевський.

Крууууууууууупский !!!!!!!!Эт самое....надо шото таки делать ибо.....ибо будем картинку как на первом фото....Преамбул...

Posted by Александр Царевский on 29 вересня 2015 р.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)