ХАКЕРСЬКА АТАКА НА ВІННИЦЬКУ ТВК ЗНИЩИЛА ВСЮ ІНФОРМАЦІЮ ПРО КАНДИДАТІВ

В четвер увечері були оприлюднені списки кандидатів на місцеві вибори за округами. Деякі кандидати помітили, що є факти реєстрації двох кандидатів від однієї партії на одному округу. Зранку в п'ятницю члени ТВК почали скаржитись, що було зірвано друковані списки, які вони вивісили на стенді. В цей же час зникає інформація з сайту, про це повідомляє інтернет видання  vlasno.info.

Юристи повідомили, що оригінали списків, завірені мокрими печатками та підписами членів комісії, мають зберігатись у приміщенні обласної ТВК. Кореспондент vlasno.info звернувся до комісії з проханням ознайомитись зі списками. Проте члени ТВК відмовили, посилаючись на те, що ця інформація була втрачена через атаку хакерів та хуліганські дії невідомих осіб, що зірвали роздруківки зі стенду.

‒ Зловмисники втрутились у роботу сайту та навмисно змінили списки кандидатів. Ми не будемо коментувати інформацію, яка була розміщена на сайті до другого жовтня, бо вона неправдива, ‒ каже голова ТВК Роман Журавель.

Одному з кандидатів у депутати вдалось зберегти скрін-шот сторінки з сайту обласного виборчкому.

вінницька твк фото

‒ Влада спробувала протягнути більше своїх людей у місцеві ради. Робиться це з метою не допустити до посад будь-кого, окрім своїх наближених. Мені пощастило встигнути задокументувати нахабне порушення з боку влади, бо менш ніж через годину сайт перестав працювати, ‒ коментує кандидат у депутати Вінницької обласної ради Андрій Вигонюк.

Питання щодо того, хто ж втрутився у роботу сайту, зависло у повітрі. Роман Журавель сказав, що заява надана у відповідні органи. Проте факт звернення ТВК щодо даного інциденту не підтвердили ні в СБУ, ні в МВС.

Відновлення сайту триває. Роман Журавель повідомив, що поки невідомо, коли сайт почне свою нормальну роботу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов