У багатоповерхівці на Карла Маркса, 24 в людей згоріла майже вся побутова техніка

Від сильного стрибка напруги в мешканців багатоповерхівки в комп’ютерах поплавилися плати та згоріли телевізори, морозильні камери та інша побутова техніка. Мешканці говорять, що ремонтники пошкодили кабель біля будинку.

 Без телевізора залишилась і пенсіонерка Галина Галочкіна.

- Мені нема за що ремонтувати телевізор, не те щоб купити новий. Всі гроші йдуть на ліки, - розказує зі сльозами на очах  пенсіонерка журналістці телеканалу «Віта».

Мешканці будинку вибігли на вулицю та спробували з’ясувати, чому в них згоріла техніка.

Виявилось біля багатоповерхівки прокладали кабельні мережі та пошкодили старий кабель, в результаті чого сталося коротке замикання.

Зараз експерти з енергетики разом з пожежними та слідчими міліції розбираються  в причинах ситуації.  

Працівники вінницьких електромереж пошкодження кабельної мережі ліквідували та склали відповідний акт.

Директор вінницьких електричних мереж Віталій Ковальчук запевняє, що мешканці, які звернуться в сервісний центр, який працює за ліцензією, повинні принести рахунки за ремонт техніки.

- Власник, який робив ремонт в мережі та пошкодив мережу, в результаті чого в людей згоріла техніка, повинен відшкодувати витрати людям, - говорить Ковальчук.

А люди, тим часом,  підраховують збитки і сподіваються на компенсацію.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов