«Молочні війни» на Вінниччині (відео)

На Вінниччині селяни бунтують через молоко. Про це повідомляють Надзвичайні новини.

«Я наймаю косаря, наймаю транспорт, живу сама. Щодня наймаю пастуха за 100 рублів..», — розповідає місцева жителька.

Люди вимагають від підприємств, яким здають свій продукт, підвищити на нього ціну. Уже майже рік вони отримують по 2, 80 за літр, тоді як все довкола дорожчає мало не щодя. У селі, де немає роботи, молочарство — чи не єдиний засіб до виживання. Тож люди вимагають, аби і їм платили більше, бо у собівартість молока, окрім праці, вони теж вкладають багато грошей. Свої претензії та вимогимолочарі хотіли висловити представникам трьох підприємств, які заготовляють у них молоко, однак спілкуватися з населенням приїхав лише один.

Претензії селян чоловік вислухав, і навіть підвищити ціну пообіцяв, але на скільки саме – не уточнив. Люди стали на своєму. Якщо за літр їм не заплатять 4 гривні, прийматимуть радикальні міри.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов