Від Пікассо до математичних формул: у Вінниці тестують майбутніх поліцаїв

У Вінниці триває тестування майбутніх поліцейських. Потенційні "копи" вже склали тести на логіку, де відповідали на запитання з математики, мистецтва, філософії тощо.

Тест на логіку кандидата у нову поліцію складався із 60 запитань, які в свою чергу тематично ділилися на 5 блоків по 12 запитань. На роздуми та відповіді здобувачам давали півтори години часу.

Як зізнаються деякі претенденти на погони, запитання були не з легких. Наприклад, у блоці математики запитували від азів - типу таблички множення - до завдань із застосуванням формул. Також потенційні «копи» мають знати країни та їхні столиці і навіть певною мірою розбиратися в мистецтві, філософії та літературі.

-  Було все: країни та столиці; Моне, Пікассо, Бетховен, Шуберт і тд.; цитати Гегеля та Геракліта; формули аля: 3(х+3)=5-2х, - зізнався один з кандидатів в поліцію Олександр Кріт.

Він повідомив, щоб пройти до наступного рівня тестів, потрібно дати як мінімум 30 правильних відповідей тесту на логіку. Кандидати, які з цим впоралися, переходять до наступного рівня – військового і медичного огляду, який відбудеться 16 жовтня.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов