• Головна
  • Від Пікассо до математичних формул: у Вінниці тестують майбутніх поліцаїв
15:26, 7 жовтня 2015 р.

Від Пікассо до математичних формул: у Вінниці тестують майбутніх поліцаїв

У Вінниці триває тестування майбутніх поліцейських. Потенційні "копи" вже склали тести на логіку, де відповідали на запитання з математики, мистецтва, філософії тощо.

Тест на логіку кандидата у нову поліцію складався із 60 запитань, які в свою чергу тематично ділилися на 5 блоків по 12 запитань. На роздуми та відповіді здобувачам давали півтори години часу.

Як зізнаються деякі претенденти на погони, запитання були не з легких. Наприклад, у блоці математики запитували від азів - типу таблички множення - до завдань із застосуванням формул. Також потенційні «копи» мають знати країни та їхні столиці і навіть певною мірою розбиратися в мистецтві, філософії та літературі.

-  Було все: країни та столиці; Моне, Пікассо, Бетховен, Шуберт і тд.; цитати Гегеля та Геракліта; формули аля: 3(х+3)=5-2х, - зізнався один з кандидатів в поліцію Олександр Кріт.

Він повідомив, щоб пройти до наступного рівня тестів, потрібно дати як мінімум 30 правильних відповідей тесту на логіку. Кандидати, які з цим впоралися, переходять до наступного рівня – військового і медичного огляду, який відбудеться 16 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...