Вінницькі міліціонери імітували «брудні» вибори і тренувались протидіяти їм (ФОТО)

Учора, 7 жовтня, у Вінниці відбулися спільні навчання місцевої міліції і поліції Києва щодо забезпечення правопорядку під час виборчого процесу в Україні.

Правоохоронці відточували теоретичні і практичні навички, повідомляє прес-служба УМВС у Вінницькій області. Учасники тренувань моделювали ситуації, які можуть виникнути на виборчих дільницях, і вправлялися у припиненні правопорушень.

Наприклад, міліціянти відпрацьовували дії з евакуації людей, збереження виборчої документації в ситуації замінування виборчої дільниці та виявлення вибухового пристрою.

Вінницькі міліціонери імітували «брудні» вибори і тренувались протидіяти їм (ФОТО) (фото) - фото 1
Вінницькі міліціонери імітували «брудні» вибори і тренувались протидіяти їм (ФОТО) (фото) - фото 2

Також правоохоронці відточували вміння припиняти хуліганські дії на виборчій дільниці та «гасити» конфлікти з членами виборчкому. Крім того пригадали процедуру документування факту підкупу виборців.

За навчальними діями підлеглих спостерігали керівники МВС України та територіальних органів внутрішніх справ: заступник глави МВС генерал-полковник Сергій Яровий, керівник оперативного штабу МВС України Іван Стойко, начальники структурних підрозділів МВС України, Нацгвардії, МНС, очільники обласних УМВС, патрульної поліції. 

Вінницькі міліціонери імітували «брудні» вибори і тренувались протидіяти їм (ФОТО) (фото) - фото 3
Вінницькі міліціонери імітували «брудні» вибори і тренувались протидіяти їм (ФОТО) (фото) - фото 4
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов