НА ВІННИЧЧИНІ ПІВДЕННИЙ БУГ «ЦВІТЕ І ПАХНЕ

Якщо зараз піти до Сабарівської ГЕС, то можна побачити, що річка Південний Буг вся зелена та цвіте. У повітрі є запах квітучої води. Шлюзи перекриті на Сабарівській ГЕС повністю, вода в річці стоїть, про це пише сайт  vlasno.info.

Вся причина в тому, що рік цей видався сухим. На Сабарівський ГЕС тримають потрібний рівень, щоб Вінниця не залишилася без води. Кожен день її рівень у Південному Бузі піднімається на пару сантиметрів. Тоді його зливають через греблю, щоб вода не застоювалася.

— Немає ніякої критичної ситуації. Зараз спускають воду зі ставків у Хмельницькій області. Коли річка наповняється водою вище норми, ми її спускаємо через греблю, тоді вода не застоюється. Ми кожного місяця беремо на аналіз воду в річці і все відповідає нормі. Вода абсолютно підходить для пиття та побутових потреб, — каже виконуючий обов'язки директора вінницького обласного басейнового управління Олексій Кошовий.
Південний Буг фото
Південний Буг фото
Південний Буг фото
Південний Буг фото
Південний Буг фото
Південний Буг фото

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов