150 вінничан стануть медволонтерами

Проект «Медичний волонтер» стартує у стінах Вінницького національного медичного університету ім М.І. Пирогова вже у жовтні.

Всеукраїнський проект “Медичний волонтер” проводився у березні цього року, тоді зібралось чимало охочих надавати першу медичну допомогу. Викладач-інструктор Юрій Василець детальніше розповів про курси.

- Це один з перших проектів, започаткованих УМСА (Української медичною студентською асоціацією). Метою було створити навчально-тренувальні центри в кожному університеті, щоб у будь-який момент можна було вийти на зв'язок. Ми вже співпрацюємо з університетами Києва, Тернополя, Одеси та Харкова. Після закінчення курсів кожен учасник отримає сертифікат, що засвідчуватиме оволодіння навичками реанімації та екстреної медичної допомоги. Він буде дійсний два роки. Сертифікати перевірятимуться на базі спеціального сайту. Курси проходитимуть для всіх: і для медиків, і для людей без медичної освіти. Коли ми минулий раз проводили навчання, до нас, наприклад, приходили медсестри зі своїми дітьми. 
Весною курси закінчили 65 людей (за три місяці). Цього разу охочих значно більше: близько 150 людей зареєструвалося на проходження курсів, тобто ми вже маємо набір на три місяці (50 учасників можуть пройти навчання за один місяць). Якщо буде можливість, збираємося створювати додаткові навчальні дні (до цього ми працювали лише у суботу).

Навчальна програма відтепер розширилася: окрім навичок про базову підтримку життя навчатимуть як поводитися при травмах, утопленні тощо. 

Курси платні (50 грн), і у цю вартість входять методичний матеріал, рукавички, ручка та засоби для вентиляції легень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов