Близько 100 об’єктів комуністичного режиму мають знищити на Вінниччині

На території Вінниччини нараховується близько сотні архітектурних пам’яток, що символізують комуністичний режим. Усі вони, згідно із законом про декомунізацію, мають бути демонтовані.

Про це повідомила директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька 8 жовтня під час засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради.

– 11 пам’яток остаточно підлягають знесенню. Вони знаходяться в Барському, Гайсинському та Калинівському районах. Є певна частина пам’яток (могили комсомольців, комуністів, чекістів), які не можна демонтувати, зруйнувати, – зазначила Висоцька.

Вона додала, що чиновників непокоїть питання некоректних висловів на пам’ятниках, де написано  «Велика Вітчизняна війна 1941-1945рр.», а згідно з новим законодавством, має бути «Друга світова війна 1939-1945рр.».

Також Висоцька повідомила, що демонтовані комуністичні символи краєзнавчий музей готовий взяти у своє розпорядження. Адже з точки зору культури – вони не символи пропаганди, а історичні раритети. Музейники навіть готові організувати окрему експозицію на цю тематику.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов