Від ректора Грабка студенти не чекають нічого нового

На виборах ректора у Вінницькому політехнічному університеті 7 жовтня переміг нині діючий Володимир Грабко. Журналісти 20minut.ua запитали у студентів, чи задоволені вони виборами та чого очікують від нового "старого" ректора.

- Володимир Грабко не обіцяв нам ні суттєвих змін, ні «золотих гір», на відміну від інших кандидатів. Під час агітації він по цифрах «пройшовся», розказав, на що витрачаються гроші.  Обіцяв стабільність, а не зміни, - каже другокурсник Владислав Ревенко. - Я б хотів, щоб став ректором  Василь Петрук, бо він вміє знаходити спонсорів, так і відремонтував сьомий корпус.  Ми сподівались, що він і в інституті почне щось подібне робити.

- Хотілось, щоб змінилось трохи відношення викладачів, ректор багато чого вирішує. Я студент першого курсу, у передвиборчі програми особливо не заглиблювався. Але мені не подобається, що спочатку треба обирати кандидата в студраду, який потім голосуватиме за ректора.  Моя думка – від виборів нічого не зміниться, каже студент Ростислав.

-  Оцінити кандидатів не встиг, вступив цього року на третій курс з коледжа. Все що я знаю, - це мені розповідали інші студенти, що ректор хороший. Знає свою справу. В сподіваннях – хотілось би мені особисто, щоб оновили апаратуру в радіотехнічному корпусі, - каже третьокурсник Євген.

- Очікуємо стабільності, такої, яка й була. Ми не знаємо, як би було за інших ректорів, але знаємо, що було за Грабка. І на що можемо очікувати. Мінуси – погана їдальня, холодно зимою в корпусах. На рахунок стипендії нічого не можу сказати,  мені здається, вона скрізь така. Плюси – стабільність і впевненість в завтрашньому дні, - каже студент Дмитро.

- Петрук обіцяв налагодити їдальню, яка в жахливому стані,  перейменувати університет на імені Івана Богуна. Обіцяв вай-фай. До Грабка всі звикли, багато хто не знають інших кандидатів. Ми спілкувались з викладачами, вони казали, що не хотіли ні змін, ні когось нового. Більшість студентів може й хотіло в ректори Петрука, але їх набагато менше голосує. Викладачі голосували всі ,а студенти обирали студентів, які голосуватимуть. Не думаю, що щось зміниться,  – вважає студентка  Наталя Кочерга.  

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов