• Головна
  • Від ректора Грабка студенти не чекають нічого нового
15:22, 8 жовтня 2015 р.

Від ректора Грабка студенти не чекають нічого нового

На виборах ректора у Вінницькому політехнічному університеті 7 жовтня переміг нині діючий Володимир Грабко. Журналісти 20minut.ua запитали у студентів, чи задоволені вони виборами та чого очікують від нового "старого" ректора.

- Хотілось, щоб змінилось трохи відношення викладачів, ректор багато чого вирішує. Я студент першого курсу, у передвиборчі програми особливо не заглиблювався. Але мені не подобається, що спочатку треба обирати кандидата в студраду, який потім голосуватиме за ректора.  Моя думка – від виборів нічого не зміниться, каже студент Ростислав.

-  Оцінити кандидатів не встиг, вступив цього року на третій курс з коледжа. Все що я знаю, - це мені розповідали інші студенти, що ректор хороший. Знає свою справу. В сподіваннях – хотілось би мені особисто, щоб оновили апаратуру в радіотехнічному корпусі, - каже третьокурсник Євген.

- Очікуємо стабільності, такої, яка й була. Ми не знаємо, як би було за інших ректорів, але знаємо, що було за Грабка. І на що можемо очікувати. Мінуси – погана їдальня, холодно зимою в корпусах. На рахунок стипендії нічого не можу сказати,  мені здається, вона скрізь така. Плюси – стабільність і впевненість в завтрашньому дні, - каже студент Дмитро.

- Петрук обіцяв налагодити їдальню, яка в жахливому стані,  перейменувати університет на імені Івана Богуна. Обіцяв вай-фай. До Грабка всі звикли, багато хто не знають інших кандидатів. Ми спілкувались з викладачами, вони казали, що не хотіли ні змін, ні когось нового. Більшість студентів може й хотіло в ректори Петрука, але їх набагато менше голосує. Викладачі голосували всі ,а студенти обирали студентів, які голосуватимуть. Не думаю, що щось зміниться,  – вважає студентка  Наталя Кочерга.  

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...