Силовиків Вінниччини попросили розкрити секретні матеріали про розкуркулених

8 жовтня Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові облради розглянула питання про виконання в регіоні пакету декомунізаційних законів в регіоні. Директор Вінницького державного архіву Юрій Легун розповів, що вінничани мають повний доступ списку репресованих, чиї слідчі справи зберігаються в державному реєстрі Вінницької області

«Нами був опублікований список з 34 тисяч імен репресованих. Перелік осіб розміщений в мережі Інтернет і люди можуть ним скористатися. Ми зробили спеціальне місце для копіювання документів, збільшилася кількість відвідувачів в державному архіві. Вони копіюють матеріали, які стосуються їхніх предків чи потрібні їм для наукової роботи», - сказав історик.

За його словами, проблематичним і важливим питанням залишається розсекречення мільйонів справ спец переселенців (розкуркулених) кінця 20-х років, оскільки вони зберігаються в архівах СБУ та МВС.

Саме тому члени Координаційної ради включили в проект резолюції звернення до обласних управлінь СБУ і МВС з тим, щоб вони підготували і опублікували відкриті аналогічні переліки.

«По цих справах до нас постійно ідуть запити, але, на жаль, інформації надати по них ми не можемо», - додав Юрій Легун.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов