Завтра у Вінниці відбудеться благодійний забіг

Завтра, 10 жовтня, вперше у Вінниці відбудуться забіг «Цінуй життя». Його мета - привернути увагу людей до необхідності створення дитячого паліативного відділення на Вінниччині.

У рамках проекту «Паліативна та хоспісна допомога дітям Вінниччини» 10 жовтня з нагоди Всесвітнього дня паліативних хворих відбудеться забіг "Цінуй життя". Паралельно із марафоном на Європейській площі  відбудеться виставка дитячих малюнків та фотографій діток онко-гематологічного відділення обласної дитячої лікарні, а також - майстер-класи з виготовлення "браслетів життя".   

Організатори повідомляють, що кожен хто долучиться до акції, зробить свій благодійний внесок для придбання інфузомату - медичного приладу, який дозволяє дозовано вводити ліки важко хворим.

Основними учасниками забігу будуть студенти та учні навчальних закладів Вінниці. Іншим учасникам радять приходити в зручному одязі. Забіг розпочнеться об 11.00,реєстрація - о 10.00. Благодійний внесок - 20 гривень.

Учасники бігтимуть за таким маршрутом: Європейська площа - перехрестя вул. Козицького і вул. Соборної – вул. Соборна - перехрестя вул. Соборної і вул. Хлібної - вул. Хлібна, 1 - Центральний парк, фонтан – перехрестя вул. Театральна та вул. Грушевського - Європейська площа.

Кінцевою метою акції «Цінуй життя» є створення стаціонарного хоспісного відділення та мобільної бригади для виїзду додому до хворої дитини, надання психологічної допомоги. 

Організатори ВОГО "Вінницька асоціація медиків" та ГО "Злагода" повідомляють, що ВОО Товариства Червоного хреста України відкрило цільовий рахунок для благочинного компоненту даного проекту (закупівлі інфузоматів):
р/р 26001060509598
МФО 302689
ПАТ КБ «Приватбанк» Вінницька філія
Код ЄДРПОУ 02940109
Призначення платежу: «Цільові кошти для проекту «Паліативна допомога дітям»

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)