Україна посіла третє місце на «Новій хвилі» 2015

Перемогу на щорічному пісенному конкурсі здобув хорват Дамір Кеджо, а українська група "The Pringlez" зайняла почесне третє місце.

У 2015 році міжнародний пісенний конкурс "Нова хвиля" із латвійської Юрмали переїхав в Сочі. Враховуючи напружену політичну ситуацію, деякі країни взагалі відмовилися в ньому брати участь. Від України в 2015 році повинен був поїхати Вадим Олійник і група "The Pringlez". Виконавців засипали неоднозначними коментарями, адже Україна перебуває у військовому конфлікті з Росією і, на думку багатьох, від поїздки варто було відмовитися.

За пару тижнів до початку конкурсу Вадим Олійник заявив, що не співатиме на конкурсі. Так що від України в Сочі вирушила тільки група "The Pringlez". За підсумками трьох конкурсних днів переможцем став представник Хорватії Дамір Кедзо, який за підсумками голосування суддів набрав 281 бал.

Друге місце розділили дві країни: Казахстан та Індонезія. Співачка Адемі з Казахстану і конкурсантка з Індонезії Мілейн Фернандез запалили публіку своїми проникливими виступами і сильним вокалом. Учасниці набрали по 279 балів.

Переможець «Нової хвилі-2015» 28-річний Дамір Кедзо вже досить популярний музикант в Хорватії. Він закінчив музичну школу, виграв багато різних музичних нагород у своїй країні, а також став володарем Гран Прі на конкурсі Слов'янський Базар.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов