Як у Вінниці просувається будівництво житла для бюджетників

У рамках програми «Муніципальне житло міста Вінниці» по вулиці Чехова зводять три будинки на 207 квартир, які здадуть в експлуатацію у 2016 році.

– На даний момент триває спорудження першого пускового комплексу з двох будинків на 140 квартир на вулиці Чехова. Будинки розташовані в сучасному мікрорайоні з розвиненою транспортною інфраструктурою. Житло за програмою будується якісно і відповідає усім сучасним вимогам щодо енергоефективності. Об’єкти планується ввести в експлуатацію до 1 липня 2016 року. На даний час проведено 9 турів жеребкування, визначено близько 130 нових учасників Програми. Тобто, наразі кількість учасників Програми «Муніципальне житло» вже наближається до 500 людей», – повідомив директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Віталій Погосян.

За його словами, третій муніципальний будинок матиме 67 квартир загальною площею майже 4 тис. кв.м. Тут роботи вже ведуться на третьому з 11 поверхів. Введення будинку в експлуатацію заплановано на четвертий квартал 2016 року. У вересні розпочато прийом заявок від вінничан по будівництву квартир у цьому домі, а до кінця жовтня – провести чергове жеребкування.

– Один квадратний метр коштує на рівні 8800 гривень – це одна з найнижчих цін по Вінниці, – каже Віталій Погосян.

Програма «Муніципальне житло міста Вінниці» діє вже сьомий рік. За цей час в місті побудовано близько 22 тис. кв.м муніципального житла, а це 3 будинки. Житлові умови поліпшили 344 вінницькі родини, переважно педагогічні і медичні працівники, молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни. Також віднедавна в Програмі беруть участь родини військослужбовців, які проходили службу в зоні АТО, та родини вимушених переселенців.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов