Кандидат від «Батьківщини», який працює головним лікарем, підкупляє вінничан знижками на УЗД

12 жовтня у Вінниці мешканці будинку, що по вулиці Квятека, повертаючись ввечері додому, в дверях виявляли агітаційні матеріали кандидата у депутати до Вінницької міської ради від ВО «Батьківщина» Володимира Шамрая та знижку на медичні послуги.

Про це повідомляє прес-служба ОПОРИ у Вінницькій області.

У двері мешканців було всунено листівку з написом «Впроваджую сучасну медичну допомогу на Вінниччині. Володимир Шамрай. Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Зі зворотного боку листівки надруковано коротку біографію Володимира Шамрая та деякі положення програми кандидата.

До агітаційного матеріалу прикріплено 20% знижку на медичні послуги: «Вітамедлайф. Знижка 20% на ультразвукову діагностику. Бажаю Вам здоров’я! Володимир Шамрай».

Представник ОПОРИ зателефонував у клініку «Вітамедлайф», аби уточнити, чи знижки від депутата є реальністю. У клініці підтвердили факт знижки на послуги при пред’явлення флаєра на знижку від кандидата у депутати.

«Якщо це буде ультразвукова діагностика щитоподібної залози, яка коштує 100 гривень, то зі знижкою ви заплатите 80 гривень», - розповіла працівник клініки під час телефонної розмови.

Такі дії кандидата у депутати є порушенням Закону України «Про місцеві вибори», а саме – непрямим підкупом виборців.

Винница.info: Кандидат від «Батьківщини», який працює головним лікарем, підкупляє вінничан знижками на УЗД
Винница.info: Кандидат від «Батьківщини», який працює головним лікарем, підкупляє вінничан знижками на УЗД

Довідка

Володимир Шамрай працює головним лікарем Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру.Кандидат медичних наук, асистент кафедри онкології, променевої діагностики та променевої терапії ВНМУ ім. М.І. Пирогова.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов