У Києві застрелили жінку з Вінниці

Мертва справа про знайдену застреленою жінку у столичних хащах нарешті зрушила з місця. Одразу після виходу сюжета в ефірі «Свідка» минулого тижня, в якому ми показали портрет убитої, до редакції звернулися глядачі, які упізнали в загиблій свою родичку. Її вони марно шукали вже два місяці по всій Вінницькій області. Люди навіть не здогадувалися, що їхню Катерину знайдуть із простреленою головою у столиці.

Портрет цієї дівчини ми показали минулого четверга в ефірі Свідка. Його зробив художник на прохання правоохоронців.

Тетяна Малишева, помічник керівника Святошинського РУ міліції м. Києва:

— Це портрет, який намалював художник. Це реконструкція обличчя, яку провели працівники судмедекспертизи, вони поновили обличчя, а художник вже намалював.

Два місяці вони билися, наче риба об лід — хто ж ця застрелена жінка, тіло якої знайшли у Святошинському лісі на початку серпня? Та де її родичі?

Павло Прядко, кореспондент:

— Тіло застреленої дівчини серед кущів та дерев знайшов лісник. Біля неї не було ані документів, ані телефону. Як тут опинилася? Та хто ж вбивця?

Ці запитання й досі залишаються для столичних працівників міліції відкритими. Та тепер з’явилася перша зfчіпка у цій, здавалося б, мертвій справі.

— Моя сестра убита!

Одразу після того, як сюжет вийшов до ефіру, з нашою редакцією зв’язалися глядачі, що впізнали в цій убитій свою родичку.

Олена Поплавська:

— Я увидела по программе «Свідок», что убили девушку в лесу, голова была прострелена. Это сто процентов моя сестра, во всем сходится, и родные, и близкие ее сразу узнали, и друзья Катины, и вещи, которые находились на ней, и майка-шорты.

Олена з родичами приїхала до столиці, щоб зустрітися з правоохоронцями. Люди хочуть остаточно з’ясувати, чи дійсно застрелена дівчина — їхня Катерина. Вона зникла ще на початку серпня у Вінниці — не повернулася додому, не виходила на зв’язок. Та тепер люди не можуть зрозуміти, як могла опинилася в Києві й хто поцілив їй у голову та руку?

Вадим Обухівський:

— Мать когда увидела, сказала: нет, это не она, ну а потом сразу в слезы, все стало ясно!

Тетяна Обухівська:

— Я занималась в Виннице поиском, мне помогала сотрудница с работы, я на рынке работаю, мы ходили, показывали фотографии, людей опрашивали, в милицию.

Родичі настільки впевнені, що знайдена жінка — їхня родичка, що приїхали до Києва навіть із труною. Щоб забрати тіло до Вінниці й поховати. Та поки це неможливо з двох причин: жінку вже поховали, як невпізнану, і для того, щоб її ексгумувати, потрібен спеціальний дозвіл. Його вони зможуть отримати після проведення експертизи ДНК.

— Я в страшном сне не мог представить, что это может быть с моей дочерью.

Вже за кілька днів люди отримають результати аналізів. Свідок стежитиме за розкриттям цієї загадкової справи, адже й досі не зрозуміло, хто вбивця нещасної і як вона опинилася у столичному лісі?

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов