Навантаження на вчителів у Вінницьких школах можуть збільшити

Результати медичної реформи вінничани вже відчули. Незабаром зміни можуть початися і у шкільній освіті, про це повідомляє сайт VLASNO.INFO. Експертна група при Міністерстві освіти і науки України розробила новий проект реформи шкільної освіти, розрахований на 10 років. За ним навантаження українським вчителям планується збільшити з 18 до 22 годин на тиждень. А кількість вчителів мають скоротити. Насамперед, за рахунок пенсіонерів. Втім, йдеться у проекті реформи і про підвищення зарплатні педагогам.

— Наказу про скорочення пенсіонерів і збільшення навантаження вчителів поки що не було, — каже заступник директора департаменту освіти з економічних питань Вінницької міської ради Наталя Мазур. — Проект нового закону про загальну середню освіту перебуває на стадії обговорення в комітетах Верховної Ради. Нам надсилали проект нового закону. Ми у відповідь надіслали свої пропозиції.

Наталя Мазур зазначає, що навантаження в 22 години на тиждень, приміром, для вчителя початкових класів завелике.

— Якщо забрати у вчителя урок інформатики, англійської мови, фізкультури, то він не буде мати такого навантаження, — каже Наталя Володимирівна.

Тож, насправді, кажуть освітяни, якщо проект закону про загальну середню освіту таки затвердять, відбудеться скорочення ставок, а не людей.

Стосовно вчителів пенсійного віку Наталя Мазур зазначила, що у таких країнах, як Америка, вчителі як пенсійного так і допенсійного віку вже давно працюють за контрактом. Контракт укладається на рік. Якщо учні визначають, що вчитель викладає нецікаво, то адміністрація контракт з ним більше не укладає.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов