З даху по стіні будинку на Соборній текла вода

По ринвам і стокам вода стікає на проїзджу частину . Трохи далі по вулиці видно кілька калюж. Зі слів продавців тече з десятої ранку. Спочатку сильніше, а зараз вже майже перестала. Текло не лише по стокам, а й по стінам. Сьогодні, 15 жовтня, тут спускали систему отоплення, але щось пішло не так.

В дворі будинку вже зібрались люди, які обговорювали те, що сталось. Чоловік, який спочатку назвався ремонтником, почувши, що розмовляє з журналістом почав вести себе по-хамськи, не захотів розмовляти і кудись втік.

«Віктор, вернись, куди ти пішов?», - кричить до чоловіка мешканка з шостої квартири Валентина Лугова.

– Це наш сантехник Віктор. Сьогодні спускали воду з системи опалення, щоб викачати повітря. Але вода потекла не лише по стокам, а й по стінам мешканцям, - каже жінка. – Стіни мокрі, це сусіди ще не бачили.

Валентина йде показувати горище, на якому знаходяться комунікації. Півгодини тому опалення запустили. Батареє в будинку вже трохи встигли нагрітись. У будинку на центральному опаленні чотири квартири. Ще п’ять – на індивідуальному.

- Ось тут ми відкриваємо кран і вода стікає, - показує мешканка. -  Все іржаве і старе, якщо різьбу зірве, то дах може затопити. Але зараз тут сухо, вода по трубі стікає у ринву, а ось звідки саме тече по стінах – не зрозуміло. Ясно лише одне. Комунікації в аварійному стані, сантехнік втік, а в ЖЕК додзвонитись нереально.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов