«Міс Вінниця 2015» зізналася, що не зациклюється на чоловіках

«Міс Вінниця 2015» Ксенія Пугач взяла учать в конкурсі «Міс Україна Всесвіт». Дівчина розповіла  про підготовку до конкурсу,  про зустрічі з суддями, про репетиції із зірками та інші цікавинки закулісного життя змагання красунь.

Вінницька красуня Ксенія Пугач прийшла з подругою на кастинг «Міс Вінниця 2015» і несподівано для себе виборола перше місце. Ксенія каже, що зовсім не загордилася після цього, хоча й приємно відчувати себе найгарнішою дівчиною Вінниці. 

- Мене досі переповнюють емоції. Це дуже приємно з одного боку, а з другого - це величезна відповідальність. Взагалі, краса це таке поняття - для кожного своє. Я вважаю, що у нас Вінниці дуже багато гарних і достойних дівчат, - заявляє володарка корони. 

Після перемоги Ксюша вирішила спробувати щастя на конкурсі більшого масштабу - «Міс Україна Всесвіт».

- Я автоматично потрапила в пятдесятку, але не у фінал. А з пятдесятки обирали вже двадцять пять дівчат, куди я і потрапила. 

Разом з цими двадцятьма п’ятьма найгарнішими дівчатами України Ксенія розпочала підготовку до конкурсу «Міс Україна Всесвіт». Учасниці жили в готельному комплексі в Конча-Заспі. Деяких конкурсанток, розповідає Ксенія, селили в одномісні номери, деяких по двоє або по троє. Але всі стільки часу проводили разом на репетиціях, що в номер приходили тільки спати.

До конкурсу нас готували вісім днів: кожен день був розписаний по хвилинах.

Красунь не лише готували до виходу на сцену Жовтневого палацу, а й змушували підтягувати фізичну форму: фітнес і ранкові пробіжки були невід’ємною складовою їхнього щоденного графіку. 

До нас приходили тренери, ми займались. Іноді в нас дуже мало часу було, бо багато часу займали саме репетиції: наші проходки, зйомки, постановка номерів. І тут в нас по графіку фітнес, а ми не встигаєм. То виходило заняття буквально 30 хвилин, але там настільки круті тренери, що ми встигали все зробити, що потім навіть ходити не могли.

Наразі Ксенія збирається закінчити університет і займатися самовдосконаленням: приділити увагу спорту й іноземним мовам. В майбутньому не хоче зациклюватись лише на модельному бізнесі, мріє писати соціальні проекти, щоб допомагати тим, хто цього потребує. Каже, красуням не достатньо просто вдало вийти заміж.  

- Може, хтось зациклюється: знайти чоловіка, в мене такого немає, - запевнила Ксенія.

Під час зустрічі з журналістом «Інформаційної Вінниччини» (два тижні тому) Ксенія нічого не розповіла про свій найближчий план – створити сім’ю. Але вже 10 жовтня вона вийшла заміж, її обранцем став 25-річний Євгеній Глинчук.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов