У Вінниці відкрили перший хоспіс з новітнім обладнанням

Перший у Вінниці хоспіс відкрили 15 жовтня на базі лікарні № 3 по вулиці Маяковського за участі голови Верховної Ради Володимира Гройсмана та в.о. Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

За словами Володимира Гройсмана відкриття хоспісу у складний для економіки час є доказом того, що команда, яка працює в галузі охорони здоров’я у місті виставляє правильні пріоритети для вирішення проблем громадян.

«Хочу запевнити, що підтримував, підтримую і буду підтримувати в майбутньому такі починання. Фактично ми з вами формуємо спільно одну систему. Я переконаний в тому, що саме за такими рішеннями є і майбутня модель охорони здоров’я в державі», - зазначив В. Гройсман.

Перших пацієнтів будуть приймати вже на початку 2016 року, коли персонал пройде додаткову підготовку. У хоспісі є 1,2 та 3-х містні палати, де паліативну допомогу можуть надавати одночасно 30 вінничанам.

За словами головного лікаря міської клінічної лікарні № 3 Дмитра Фостаковського, головним завданням хоспісу є забезпечення комфорту в найскладніший період життя людини.

 «Палати оснащені системою виклику медичного персоналу, це радіо кнопка, вона знаходиться у зручному місці для пацієнта. При натисканні на таку кнопку йде виклик на браслет медичної сестри, на браслеті вказано з якої палати йде виклик. У палаті також є система відеоспостереження, кожна камера направлена на ліжко, все це виводиться на центральний пост, де на великому екрані зібрана картинка з усіх палат. В кожній палаті знаходиться айпі-телефоніст, є можливість телефонувати по місту і по міжміському зв’язку, через телефон є можливість доступу до мережі Інтернет. Ліжка функціональні, мають електропривід, це для нашої лікарні новинка, керувати позу пацієнт може за допомогою пульта, для цього не потрібно нічого крутити і когось кликати. Одним дуже важливим апаратом паліативної допомоги це концентратор кисню який також знаходиться в кімнатах. Відділення розраховане на термінальну стадію, тобто тиждень, два, три, наприкінці життя», - каже лікар.

Як відзначив в. о. міського голови Сергій Моргунов відкриття хоспісу є дуже важливою подією для Вінниці, адже допомога важкохворим та створення належних умов в охороні здоров’я є одним з найважливіших пріоритетів в роботі міської влади. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов