Гриба-гіганта знайшли на Жмеринщині

Новий грибний рекорд побито на Вінниччині. Із початком осінніх «грибних» жнив один вінничанин зі Жмеринського району нещодавно знайшов у лісі справжнього царя білих грибів.

– Я грибник із багаторічним стажем. Але, побачивши таке диво, звісно не міг його оминути. Вже вдома, коли ми із родиною зважили знахідку, виявилось, що вага гриба-царя складає майже два кілограми. А точніше, 1,8 кіло. Диво! Довго ми ласували цим грибом, — розповів нам чоловік. — А як далі ходитиму на «тихе полювання», сподіваюсь обов'язково знайти ще щось цікаве!

Білий гриб або боровик недарма вважається найкращим українським грибом. Зазвичай він має розмір шапки від 3 до 15, зрідка — до 25 сантиметрів, важить до 500 грамів, а великі — до кілограма. Але серед них трапляються й унікуми, на яких рік у рік невтомно полює Петро Кравчук, автор «Книги рекордів природи» з Любешова...

За його даними, найбільшого в Україні білого гриба — вагою 2 кілограми 850 грамів — зірвали у Смідинському лісі Старовижівського району на Волині під розлогим кущем ліщини 20 серпня 2000 року.

Український рекордсмен не вміщався у відрі: його шапка по окружності мала 94 сантиметри, а ніжка — майже 40. Цей гриб ось уже понад тринадцять років перший серед білих грибів України.

Як бачимо, жмеринська знахідка зовсім трошки не дотягнула до всеукраїнського рекорду.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов