• Головна
  • У Вінниці пройшов турнір зі стрітворкауту і конкурс присідань
16:18, 15 жовтня 2015 р.

У Вінниці пройшов турнір зі стрітворкауту і конкурс присідань

Відкритий турнір зі стрітворкауту серед чоловіків і конкурс з присідання серед дівчат відбулися у Вінниці 14 жовтня. Спортсмени змагалися на спортивному майданчику в Центральному парку культури і відпочинку.

Головним суддею був Максим Нікітін, який чемпіоном Вінницької області і учасником чемпіонату країни. Співорганізатором змагань був Олександр Добровольський, який займається стрітворкаутом вже понад 30 років.

Призи надали партнери турніру – кафе «Lavinia» і фірма «Electrolux». Завдяки цьому вдалося залучити учасників не лише з багатьох районів Вінниччини, але й з Білої Церкви (Київська область), Кам’янця-Подільського (Хмельницька область), Знам’янки (Кіровоградська область) і Райгогрода (Черкаська область).

В чемпіонаті зі стрітворкауту взяли участь 40 спортсменів.

Найкращим фрістайлером став Богдан Пилипенко зі Знам’янки. Він же здобув срібну нагороду в двоборстві – «чистому» підтягуванні на турніку і віджиманні на брусах. А чемпіоном тут став один з найкращих вінницьких воркаутерів Володимир Костомаров, який успішно виступає на чемпіонатах України.

Найефектнішим був конкурс присідань серед дівчат.

На старт вийшли 14 учасниць. Вони по черзі вибували, не витримуючи навантажень. До першої трійки увійшли виключно вінничанки. Бронзовою призеркою стала стрітворкаутерка Таїса Нечипорук, срібною – Анастасія Дектеренко, а чемпіонкою – Ірина Слюсаренко, яка присіла 310 разів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію