Кандидат в мери Вінниці «відхрещується» від розіграшу грошей у «Фейсбук»

У Вінниці «Народний контроль» заявляє, що невідомі зламали його сторінку у «Facebook», розмістивши пропозицію виграти гроші.

Про це повідомляє прес-служба ОПОРИ у Вінницькій області.

На сторінці «Народний контроль/Вінниця Політична партія» в мережі «Facebook» було розміщено допис із пропозицією взяти участь у конкурсі та виграти «50 грн. на рахунок».

«Мы очень любим и ценим всех, кто следит за нашей официальной страницей! Объявляем конкурс в котором можно выиграть: 1 место - 50 грн. на счет; 2 место - 30 грн. на счет; 3 место - 20 грн. на счет», - ішлося в дописі, а умовами конкурсу було вподобати офіційну сторінку «Народний контроль Вінниця», вподобати даний пост та поділитися ним із друзями.

Нижче розміщувалось агітаційне відео про голову обласної організації партії «Громадянський рух «Народний контроль» Володимира Воловодюка, який є кандидатом від цієї політ сили на посаду міського голови Вінниці. До речі, на іншій сторінці місцевого осередку «Народного контролю» («Народний контроль/ Вінниця Відкрита спільнота») такого оголошення про конкурс розміщено не було.

ОПОРА звернулась за коментарем з цього приводу до керівника обласного осередку «Народного контролю» Володимира Воловодюка.

«Нашу сторінку зламали. Ми вже видаляли цей допис, потім він з’явився знову», - розповів Володимир Воловодюк, додавши, що не знає,хто місце зробити.

Також невдовзі після розмови з представником ОПОРИ зі згаданої сторінки зникло оголошення про конкурс, натомість з’явився допис такого змісту: «Сторінка «Народного Контролю»/Вінниця – була зломана! Постраждали також деякі інші акаунти прибічників наших користувачів сторінки. Тому відповідально заявляємо, що пост на російській мові про пропозицію надання коштів за "лайк" був створений для того, щоб дискредитувати нашу політичну силу».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов