У Вінниці з’явився радник Міністра соцполітики з питань переселенців

Міністерство соціальної політики України започаткувало програму позаштатних радників з питань внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Ініціативу запроваджено разом із громадською організацією «КримSOS» та Міжнародною організацією Stabilization Support Servises за підтримки уряду Великобританії. Вона спрямована на забезпечення соціального захисту переселенців та інших незахищених громадян у населених пунктах України.

Програма діятиме у період із 1 вересня 2015 року по 30 квітня 2016 року. У її рамках впроваджено посаду «Радник з питань внутрішньо переміщених осіб» та призначено 25 радників для роботи у регіонах.

У Вінницькій області на посаду радника призначено Данілова Станіслава Васильовича. Його графік прийому: вівторок; середа з 10.00 по 13.00 год. на базі Інформаційно-аналітичного центру з обслуговування установ соціального захисту населення, за адресою вул. Хмельницьке шосе, 15, м. Вінниця.

Також домовитися про зустріч чи повідомити про свою проблему можна за тел. 098-50-80-513 або надіславши листа на електронну адресу s.danilov@krymsos.com.

Як повідомляють у міністерстві, радники на регіональному рівні будуть допомагати внутрішньо переміщеним особам у налагодженні комунікації між ними та Міністерством соціальної політики, в отриманні інформації з питань, що стосуються їхнього соціального захисту та розв’язанні виявлених проблем.

Довідка: Данілов Станіслав Васильович – менеджер Благодійного фонду «Подільська громада», член партії «Демократичний альянс». Одружений, дружина Олена Данілова – один з керівників Благодійного фонду «Подільська громада».

Нагадаємо, 9-11 жовтня у Вінниці відбувся Всеукраїнський Форум вимушених студентів-переселенців «Криза переміщення – Студентські голоси», що реалізується Спілкою молодіжних організацій Вінниччини (СМОВ).

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов