Ще одну школу у Вінниці обладнали ліфтом. Кнопки виклику з шрифтом Брайля

16 жовтня у вінницькій школі №33 відкрили ліфт для людей з обмеженими фізичними можливостями. Кнопки в ліфті облаштовані шрифтом Брайля, що дасть можливість користуватися ліфтом і людям з вадами зору.

Як розповіла 15-річна Олександра Берегута, яка навчається у 10 класі, пандуси та ліфти є просто необхідними для людей, які пересуваються на візках.

«Коли я прийшла до школи у 5 класі, мій клас був на першому поверсі, це вже була радість для мене. Я почала ходити в школу зі своїми однолітками, навчатися. В минулому році нас повідомили що буде ліфт, це дасть можливість дістатися в любий куточок школи, в різні класні кімнати, в такі профілі як фізика, хімія. Раніше мені доводилося просити однокласників, вони мене піднімали, зараз такої перешкоди вже немає. Коли я навчалася дома мені не вистачало спілкування, коли пішла до школи я відразу почала налагоджувати контакти з однолітками, я з ними здружилася, я дуже їх люблю, рада що так все склалося», - сказала дівчина.

Після перевірки ліфта дівчина поділилася враженнями.

«Всі кнопочки знизу, зручний, в ньому не страшно. Він плавно піднімається, перепадів немає», - каже Олександра.

Вартість робіт по облаштуванню ліфтової шахти та монтажу ліфту – 608 тис. грн. Сам підйомник, як і ліфт для 6-ї гімназії, було придбано за кошти БФ «Подільська громада». Його вартість склала 450 тис. грн.

Нагадаємо, у Вінниці, це вже другий ліфт, який встановили в школі, раніше було встановлено такий же ліфт у школі № 6. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов