На Вінниччині пройде півфінал чемпіонату світу з програмування

Більше 100 зірок спортивного програмування з 9 європейських країн зберуться 16-18 жовтня у Вінницькому національному технічному університеті (Україна) і в Бухарестській політехніці (Румунія) на змагання півфіналу студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС по Південно-Східній Європі (South-Eastern European Programming Contest - SEERC), щоб змагатися за путівки до світового фіналу, який пройде наступного року на о.Пхукет в Таїланді. Battle of the Brains. Найсильніші програмісти Південно-Східної Європи змагатимуться в півфіналі чемпіонату світу з програмування.

Проведення заходу такого рівня саме на Вінниччині підтверджує одне – Вінницький національний технічний університет виховує сильних і професійних спеціалістів, і в тому числі - програмістів.

Слід відзначити, що АСМ-ІСРС - наймасовіша і популярна всесвітня студентська олімпіада, у відбіркових змаганнях якої бере участь більше 300 тис. команд, які представляють близько 10 000 університетів зі 120 країн світу. Під час змагань студенти повинні не тільки написати програмний код, але, перш за все, в стресових умовах обмеженого часу та обчислювальних ресурсів (на команду з трьох студентів надається один комп'ютер), організувати ефективну командну роботу, щоб створити оптимальні алгоритми для вирішення поставлених завдань. Це вимагає високого рівня знань як з програмування, так і з обчислювальної математики, статистики, штучного інтелекту та інших фундаментальних наук інформатики.

Не випадково генеральним спонсором АСМ-ІСРС в цілому і SEERC зокрема, є корпорація IВМ, а фінансову підтримку SEERC надають такі глобальні корпорації, як Facebook, Microsoft, Google, Yandex.

Відкривати і запалювати нові зірки українського спортивного програмування протягом багатьох років допомагають в якості спонсорів і партнерів олімпіади та вітчизняні ІТ-компанії, такі як CDM, Datagroup, EPAM, Win Interactive, Infopulse, Materialise, ABCname, Київстар, Miratech, GlobalLogic, iLogos, ABBYY, Kaspersky Lab., Softico, 1С Україна, SysIQ, Ernst & Young, SoftServe, BMS Consulting, S&T, Infopulse Ukraine, Navigator.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов