Європейський політик порадив Вінниччині реформувати правоохоронні органи

Реформувати найближчим часом правоохоронні органи — це те, що допоможе Вінницькій області вийти на вищий рівень життя. Така теза стала головною темою сьогоднішеньої розмови голови Вінницької бласної державної адміністрації Валерія Коровія із головою консультаційної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки України Калманом Міжеєм.

— Те, що сталося в Криму, а потім і на Сході України — це наслідок слабкості ваших правоохоронних органів, — акцентував голова консультаційної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки України Калман Міжей. — Зараз маєте укріпити їх, аби громадяни це побачили, та розпочали довіряти їм. Щодо створення поліції — ви рухаєтеся у правильному напрямку. Також важливою є реформа прокуратури. Цей правоохоронний орган має змінити свою функцію, має відбутися спеціальна селекція співробітників у новостворену та оновлену прокуратуру.

Служба безпеки України, за словами європейського реформатора, також підлягає змінам. Спецслужби зараз володіють широким спектром функцій, які потрібно скоротити, аби вони сконцентрувалися на важливішому.

Валерій Коровій просив акцентувати увагу консультативної місії під час їхньої роботи на ситуації з кордоном Вінницької області.

— На Південному Заході наша область межує із Молдовою та Придністров'ям. Випадки контрабанди присутні, але ситуація тримається під контролем прикордонників, — говорить Валерій Коровій. — Нещодавно ми завершили будівництво конструкцій уздовж Дністра, у Могилів-Подільському районі. Однак, наш прикордонний загін під час несення служби в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України втратив свою найкращу техніку. Якщо порівнювати озброєння наших прикордонників із Молдовою, то ми маємо ситуацію, яку варто покращувати.

Розподіл владних повноважень в ході децентралізації, прозоре волевиявлення вінничан 25 жовтня, робота з громадянським суспільством — теми, які обговорило керівництво області із європейськими політиками.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов