На Вінниччині обговорили, як попередити аварії на об'єктах підвищеної небезпеки

Сьогодні, 16 жовтня, в головному управлінні ДСНС  у Вінницькій області відбувся семінар з питань безпеки на об'єктах підвищеної небезпеки.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Вінницькій області.

Зокрема, обговорили необхідність обладнання таких підприємств автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення.

В ДСНС нагадали резонансний випадок - інцидент, який стався 11 травня на газовій автозаправці по вул. Г. Успенського у Вінниці. На автозаправці ТОВ «Нафтогаз-2» під час заправки стаціонарних наземних цистерн (двох ємностей по 6 тонн) з автоцистерни (ємністю 30 тонн) заправленої зрідженим газом пропан-бутан стався розлив з послідуючим загорянням зрідженого газу на площі 80 квадратних метрів. У результаті пожежі травмовано 48-річного оператора автозаправної станції.

Рятувальники вважають, аби такі системи було впроваджено на всіх об'єктах, що є потенційно небезпечними, можна було запобігти як жертв, так і великих втрат. 

Стаття 53 Кодексу цивільного захисту України, який вступив у силу з липня 2013 року, встановлює обов'язковість облаштування всіх об’єктів підвищеної небезпеки автоматизованими системами.

Рятувальники ознайомили учасників семінару із принципами роботи та порядком обладнання такими системами підприємств.

Також під час заходу були озвучені вимоги до локальних об’єктових систем оповіщення на особливо небезпечних об’єктах.

Загалом на території Вінниччини сьогодні нараховується 259 об’єктів підвищеної небезпеки.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов