Вінничан з бойовим досвідом запрошують до спецпідрозділу КОРД

З 27 жовтня починається конкурсний відбір до нового поліцейського підрозділу спецпризначення КОРД. Вінничани, які мають за плечима бойовий досвід можуть подавати заявки.

Про початок конкурсного відбору до загону спецпризначенців повідомив на своїй сторінці у Facebook Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

За словами Міністра, КОРД – Корпус Оперативно-Раптової Дії це абсолютно новий загін спецпризначення Національної поліції України. Його розбудовують за кращими світовими зразками і за участю іноземних, зокрема американських фахівців.

До середини жовтня завершився перший етап формування підрозділу. Американські інструктори підготували тренерів для КОРДу, які будуть займатися відбором і підготовкою спецпризначенців поліції.

З 27 жовтня анонсовано конкурсний набір до КОРДу. Міністр обіцяє, що вимоги будуть дуже жорсткі. Перевірятимуть психо-фізичну та морально-етичну відповідність, відданість Україні, а також обов’язковим буде проходження люстраційної перевірки. До участі запрошують кандидатів, які мають за плечима реальний бойовий досвід.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов