Студенти коледжів у Вінниці складатимуть ДПА

Анонсоване розширення сфери проведення ЗНО не відбулося. Його проведення унеможливило вилучення комп'ютерної техніки та банку тестових завдань з центрального офісу Українського центру оцінювання якості освіти у Івано-Франківську. Як і раніше, студенти ІІ курсу коледжу пройдуть Державну підсумкову атестацію, про це повідомляє сайт VLASNO.INFO. Хоча і планувалося, що цього навчального року колежани отримають атестат про повну загальну середню освіту після проведення ДПА у формі ЗНО.

— Залишається стара система проведення ДПА, — каже головний спеціаліст департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Анатолій Калєтнік. — На можливість вступу випускників коледжів до вишів ця ситуація ніяким чином не вплине.

Як зазначили у департаменті освіти і науки Вінницької ОДА, студенти, які виявлять бажання вступати до вищих навчальних закладів, також зможуть подати заявку на участь у ЗНО.

За повідомленням на сайті Освіта.юа не складатимуть ЗНО у 2016 році студенти всіх вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Це, зокрема, і коледжі, і технікуми, і училища.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов