Впродовж вересня на Вінницькій митниці оформлено майже 5 тисяч митних декларацій

Згідно зі статистичними даними загальна кількість оформлених митних декларацій впродовж вересня зросла на 17%. Якщо за аналогічний період 2014 року було оформлено 4 284 митні декларації, то у вересні цього року – вже 4 995.

Фахівці служби відзначають збільшення активності суб’єктів ЗЕД, що здійснюють митне оформлення в зоні діяльності Вінницької митниці, на 6%. Загалом з Вінницькою митницею у вересні співпрацювали 408 суб’єктів  ЗЕД, з них 339 представники Вінницького регіону. Тоді як у вересні 2014 року митне оформлення  здійснювали 386 імпортерів та експортерів.

За результатами здійснення зовнішньоекономічної діяльності за вересень 2015 року сальдо зовнішньої торгівлі товарами є позитивним і становить 23,5 млн. доларів США проти 6,9 млн. млн. доларів США, які були зафіксовані у вересні минулого року. При цьому обсяги експортних операцій склали 51,9 млн. доларів США або 65% від загального товарообігу, імпортних –28,4 млн. доларів США.

У статистичному  експорті 90,2 % вартісних обсягів забезпечили 4 товарні групи: продовольчі товари та продукція сільського господарства (67,7%),  деревина та целюлозно-паперові вироби (15,1%), текстиль, текстильні вироби, взуття (4,2%), машини, устаткування та транспорт (3%).

Щодо географії зовнішньоекономічної діяльності, то серед країн світу, з якими найбільше співпрацювали у вересні вітчизняні суб`єкти господарської діяльності, Польща,  Білорусь, Росія та Китай.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов